" "
Start > Zespoły > Porozumienie
Porozumienie PDF Drukuj Email
Wpisał: x Adam   
13.09.2011.
POROZUMIENIE

twór, który zrodził się na pielgrzymiej ścieżce, u początków XXI w., od początku postawił sobie jasno sprawy i cele: konkretna, osobista modlitwa + muzyka. Jednak ogromne rozbieżności w tematach muzyki kilkakrotnie rozbijały kapelę w drobny mak... pragnienie modlitwy okazało się mocniejsze od sporów - i pewnego dnia, przy kolejnej próbie - trafiliśmy - dźwięk, po dźwięku kolejne piosenki zaczęły "do siebie pasować, kleić się ze sobą" - jednocześnie my - grając je - nadal czuliśmy, że jesteśmy sobą...

nie cisnęło się do głowy inne słowo, jak "porozumienie"... tak też nazwaliśmy kapelę w 2003 roku - i tak też porozumiewamy się z BOŻĄ pomocą do dziś. Tak, z BOŻĄ... na ludzkiej płaszczyźnie - jak to w rodzinie :)

muzyka - to mix rock'a, post punk'a, a gdzieniegdzie przestrzennych gitarowych brzmień... Z racji tego, że w bardzo chcemy w tej muzyce szczerze i osobiście modlić się - wpisać nas można w szeroko pojęty, popularny w USA nurt "praise rock" - którego (podobno) w Polsce jesteśmy pionierami... cóż - ZAPRASZAMY Cię na koncerty - z góry dzięki za przybycie :)
to info ze strony zespołu
 
Zmieniony ( 13.09.2011. )
 
« poprzedni artykuł