" "
Start
Dla SPONSORÓW PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał   
21.08.2011.

Szanowni Państwo, w tym roku przypada 20 jubileusz Raciborskiego Festiwalu „Spotkałem Pana”. Festiwal ten przez lata gościł wielu wykonawców z całego kraju. Na scenie pojawiały się prawdziwe gwiazdy chrześcijańskiego środowiska muzycznego. Byli tu m.in. Mieczysław Szcześniak, Natalia Niemen, Lidia i Marcin Pospieszalscy, Leopold Twardowski, Antonina Krzysztoń, chóry Deus Meus i Trzecia Godzina Dnia oraz wielu innych bardziej lub mniej popularnych artystów.

 

 

Festiwal Spotkałem Pana, to prawdziwe święto licznej grupy raciborzan, od lat uczestniczących tej imprezie. Na tej scenie zrodziło się wiele raciborskich zespołów muzycznych podbijających serca publiczności w kraju i za granicą jednocześnie przynosząc chlubę naszemu miastu.

Od kilku lat działania festiwalu odbywają się w przestrzeni miejskiej. To nie tylko koncerty muzyczne na rynku, ale również plenerowe minikoncerty, wystawy fotografii, pokazy filmowe i wiele innych akcji organizowanych przecież dla mieszkańców Raciborza.

W tym roku festiwal odbywać się będzie w dniach 15-18.09 z czego dwa największe wydarzenia odbędą się 17 i 18 września. Na 17 września planujemy specjalny jubileuszowy koncert, na który chcemy zaprosić wszystkich, którzy przez lata przyczyniali się do realizacji tego przedsięwzięcia: organizatorów, wolontariuszy, prowadzących, artystów, sponsorów, przedstawicieli władz i wszystkich ludzi dobrej woli.

Na 18 września przewidujemy koncert plenerowy. Udział w nim wezmą artyści z kraju i zagranicy. Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że cała organizacja opiera się na wytężonej pracy zaangażowanych w nią osób, a środki finansowe w dużej mierze pochodzą od osób prywatnych. Realizacja takiego przedsięwzięcia wiąże się jednak z wydatkami. Koszt wynajęcia samego sprzętu nagłośnieniowo-oświetleniowego, na jeden dzień, to minimum 2500 zł. A przecież to nie jedyny wydatek, jaki musimy ponieść chcąc przygotować wydarzenie na odpowiednim poziomie, zwłaszcza, że to edycja specjalna, bo jubileuszowa.

Raz jeszcze pragniemy podkreślić, że wiele z tych kosztów obniżonych jest dzięki zaangażowaniu osób prywatnych np. Poprzez wyżywienie i zakwaterowanie artystów w prywatnych domach. Proboszcz parafii NSPJ w Raciborzu, ks. Adam Rogalski zapewnia sprzęt, którym obsłużymy pierwsze 3 dni festiwalu. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że Festiwal Spotkałem Pana to nie inicjatywa, kilku osób dla kilku innych, ale jest to przedsięwzięcie z 20 letnim stażem docierające do sporej grupy mieszkańców Raciborza.

Zwracamy się zatem do Państwa z propozycją współorganizacji tego przedsięwzięcia poprzez udział sponsorski.

 

W zamian za wsparcie finansowe imprezy umieszczenie logotypu państwa firmy na materiałach reklamowych drukowanych (plakaty, ulotki), internetowych (informacja na naszej stronie internetowej i profilu facebook) oraz informację audio w trakcie trwania imprezy. Ponadto oferujemy miejsce przy scenie w celu zawieszenia Państwa baneru reklamowego oraz ustawienie własnego stoiska reklamowego.


Jeśli chcesz WSPOMÓC FESTIWAL SPOTKAŁEM PANA, prosimy o kontakt:


 

ks. Adam Rogalski: 602 488 807


Zmieniony ( 21.08.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sondy

Czy wybierasz się na Spotkałem Pana 2011?