" "
Start > Zespoły > Przecinek
Przecinek PDF Drukuj Email
Wpisał: x Adam   
14.09.2011.
Najpierw trzeba zerknąć na stronę
Zespół wyraźnie związany z Festiwalem. Jak przecinek w zdaniu tak zespół miał podzielić, uporządkować poszczególne fragmenty festiwalowych koncertów.

PRZECINEK od samego początku, tj. od 1998 roku prezentuje twórczość promującą wartości chrześcijańskie. Muzyka zespołu to barwna mieszanka rozmaitych gatunkowa muzycznych oparta przede wszystkim o funky, groove i pop-rock. Ciekawe aranżacje oraz niebanalne teksty gwarantują nietylko dobra zabawę, ale także chwile refleksji. Muzyka zespołu nadaje się zarówno do klubu, jak i na imprezy plenerowe.

 

PRZECINEK to laureat wielu festiwali. Zespół zdobył wiele nagród, m.in.prestizowa nagrodę GRAND PRIX na największym w Polsce i Europie Środkowej Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej "SONG OF SONGS" 2005 w Toruniu, a także I miejsce na Festiwalu Piosenki Religijnej “Stabat Mater” w Jablonce 2004 r.II miejsce na XI Festiwalu Piosenki Religijnej “Święta Góra” w Gostyniu.2004r. III miejsce na Festiwalu Tworczosci Chrzescijanskiej w Rudzie Slaskiej 2004r.

 

Do tej pory zespol nagral dwa albumy: "Rozwazania" - 2001 oraz "Sprobuj", ktorego premiera miala miejsce podczas otwarcia IX edycji FMC "SONG OF SONGS" 2006 w Toruniu.

 

PRZECINEK od poczatku swego istnienia (pazdziernik 1998) wiele koncertowal. Zespol wystepowal na jednej scenie m.in. z zespolami: MATE.O, TGD, SISTARS, ARKA NOEGO, 2TM;2-3, MALEO REGGAE ROCKERS, KATOLIKA FRONT, TRIQUETRA, MAGDA ANIOL, ANTONINA KRZYSZTON, BARTEK JASKOT, TOMEK KAMINSKI, T3, CHILI MY i wieloma innymi...

 
następny artykuł »